(18) 33 • 76 • 308 biuro@midrew.pl midrew101 EN

O firmie

„MIDREW” – to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w obróbce drewna i produkcji finalnej.

 

Zaczynaliśmy w roku 1976, wykonując drewniane formy do wytwarzanych  w Polsce słynnych serów Ementaler.

Obecnie firma znacząco się rozbudowała i poszerzyła swój zakres usług. Wykonujemy stolarkę okienną i drzwiową wewnętrzną i zewnętrzną na każdy wymiar, pod indywidualne zamówienia. Konserwację, rekonstrukcję oraz renowację stolarki zabytkowej zgodnie z wymogami konserwatorskimi. Stosujemy łuki, szprosy i kształty. Drewno zabezpieczane i malowane jest lakierami znanych na rynku marek: Teknos, Remmers i Sikkens. Montujemy szyby  o przenikalności cieplnej i kolorze zgodnie z wyborem klienta a także nawiewniki higrosterowane. Drewno uszlachetniamy ww własnej nowoczesnej suszarni. Hale produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze, wielofunkcyjne maszyny i urządzenia na najwyższym poziomie standardów europejskich.

W montażach stosujemy okucia obwiedniowe wszystkich renomowanych producentów okuć zarówno polskich jak i zagranicznych.

Na nasze produkty udzielamy gwarancji, a ceny negocjujemy w zależności od wielkości zamówienia. W zakładach naszych pracuje większość osób z dyplomami stolarskimi i inżynierskimi. Szkolimy także nowe kadry.

Nasza dewiza zawodowa: WYSOKA JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I ZADOWOLENIE KLIENTÓW. 

 

Wyroby naszej produkcji znajdują się w zamkach, pałacach, domach prywatnych, komunalnych, biurach, hotelach, muzeach, szpitalach, restauracjach, dworcach i zakładach pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także drewniane drzwi przeciwpożarowe w klasie EI 30 i EI 60.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości technologiczne, techniczne i projekty architektoniczne w zakresie obiektów zabytkowych oraz luksusowych rezydencji. 

Zapraszamy do współpracy!

© Wszelkie prawa zastrzeżone   MIDREW Zakłady Stolarskie Realizacja:  Intellect